Чорнобиль.  Комплект стендів пам'яті Чорнобильської катастрофи
Чорнобиль.  Комплект стендів пам'яті Чорнобильської катастрофи ##от компании## світ стендів - ##фото## 1

Чорнобиль.  Комплект стендів пам'яті Чорнобильської катастрофи

У вибране
Задати питання
23 363
Під замовлення
Код: ТЛ-1947

Доставка

Доставка здійснюється тільки по передоплаті
Нова Пошта
Укрпошта
Детальніше про доставку

Оплата

Банківська картка (Liqpay)
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
+380 (66) 37... показати
Показати всі контакти

Опис

Комплект пластиковых стендов посвящен трагическим событиям на ЧАЭС в 1986 году, которая привела в последствии к человеческим жертвам и большому экологическому бедствию. Комплект состоит из 3-х отдельных пластиковых стендов каждый из которых имеет размер 700х500 мм:

1) "Хронология событий и последствия аварии".  На стенде расписана хронология событий в день аварии, а также хронология событий по устранению последствий аварии на ЧАЭС. (Охватывает 1986 год отдельно и период с 1989 по 2010 год). Указанный стенд вы можете найти на нашем сайте поштучно в разных размерах, которые изготовлены: из пластика, плотной бумаги и баннерной ткани.
2) "Ликвидаторы аварии на ЧАЭС",  на стенде изображены фотографии с описанием проведенных ликвидационных работ, а также каких усилий это стоило ликвидаторам. (Данный товар поштучно: из пластика, плотной бумаги и баннерной ткани).
3) "Чернобыль до и после аварии", а также фотографии и описание атомной станции до аварии и после. (Данный товар поштучно на нашем сайте: из пластика, плотной бумаги и баннерной ткани).

 Прикрепить стенды к стене не сложно. Можно воспользоваться шурупчиками или двухсторонним скотчем. Вид крепления нужно подбирать в зависимости от материала поверхности к которой нужно прикрепить плакат.

При заказе можно изменить практически всё:

  • фон и картинки,

  • форму плаката,

  • заголовки и тексты,

  • язык оформления плаката,

  • размеры плаката,

  • добавить карманы

Компания Мир стендов доставляет продукцию по всей территории Украины, а так же в любую точку мира почтой.

Ознакомиться с полным ассортиментом можно на сайте компании: http://mir-stendov.com 

Наши официальные группы в социальных сетях:

      

Чорнобиль. Комплект стендів пам'яті Чорнобильської катастрофи

Комплект пластикових стендів присвячений трагічним подіям на ЧАЕС в 1986 році, яка привела до людських жертв і великого екологічного лиха. Комплект складається із 3-х окремих пластикових стендів кожен з яких має розмір 700х500 мм:

1) "Хронологія подій і наслідки аварії". На стенді розписана хронологія подій в день аварії, а також хронологія подій щодо усунення наслідків аварії на ЧАЕС. (Охоплює 1986 рік окремо і період з 1989 по 2010 рік). Зазначений стенд Ви можете знайти на нашому сайті поштучно в різних розмірах, які виготовлені: з пластику, щільного паперу і банерної тканини.

2) "Ліквідатори аварії на ЧАЕС", на стенді зображені фотографії з описом проведених ліквідаційних робіт, а також яких зусиль це коштувало ліквідаторам. (Даний товар поштучно: з пластику, щільного паперу і банерної тканини).

3) "Чорнобиль до і після аварії", зображено фотографії та описано стан атомної станції до аварії і після. (Даний товар поштучно на нашому сайті: із пластику, щільного паперу і банерної тканини).

Прикріпити стенди до стіни не складно. Можна скористатися шурупчиками або двостороннім скотчем. Вид кріплення потрібно підбирати в залежності від матеріалу поверхні до якої потрібно прикріпити плакат.

При замовленні можна змінити практично все:
фон і картинки,
форму плаката,
заголовки і тексти,
мову оформлення плаката,
розміри плаката,
додати кишені.

 Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.

 Ознайомитися з повним асортиментом можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com

 

 

 

Характеристики

Код товару
ТЛ-1947
Производитель
Мир стендов
Країна виробництва
Україна
Материал (1)
Пластик