Стенд для дежурных Листик ##от компании## Мир стендов - ##фото## 1

Стенд для дежурных Листик

У вибране
Задати питання
320 ₴
Під замовлення
Код: 19-4242

Доставка

Доставка здійснюється тільки по передоплаті
Нова Пошта
Укрпошта
Детальніше про доставку

Оплата

Банківська картка (Liqpay)
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
+380 (66) 37... показати
Показати всі контакти

Опис

Чувство ответственности необходимо развивать с детства. Этому может способствовать уголок дежурств. В карманчики, которые расположены на стенде, вставляются индивидуальные карточки детей с изображениями, которые закреплены за ними.  В группе детского сада дежурные могут быть по столовой, уголку природы, на занятиях и т.д.

Пластиковый Стенд для дежурных размером - 500х435 мм. Стенд оснащён шестью карманчиками из оргстекла (размер 80х60 мм) для размещения в них индивидуальных карточек детей с рисунками, которые закреплены за ними.  Для стенда Вы можете заказать отдельно пластиковые карточки, которые соответствуют размерам кармашков на стенде. 

Стенд для дежурных Листик

Прикрепить уголок к стене не сложно. На стенде по углам мы делаем отверстия для крепления шурупами, которые обрамлены металлическим ободком. Ваша задача просверлить стену и повесить стенд. Также изделие можно прикрепить к стене двухсторонним скотчем. Вид крепления нужно подбирать в зависимости от материала поверхности к которой нужно прикрепить декорации.

Компания Мир стендов доставляет продукцию по всей территории Украины, а так же в любую точку мира почтой.

Ознакомиться с полным ассортиментом можно на сайте компании: http://mir-stendov.com 

Наши официальные группы в социальных сетях:

      

Стенд для чергових "Листочок"

 Почуття відповідальності необхідно розвивати з дитинства. Цьому може сприяти куточок чергувань. У кишеньки, які розташовані на стенді, вставляються індивідуальні картки дітей із зображеннями, які закріплені за ними. У групі дитячого садка чергові можуть бути по їдальні, куточку природи, на заняттях і т.д.

Пластиковий Стенд для чергових розміром - 500х435 мм. Стенд оснащений шістьма кишеньками з оргскла (розмір 80х60 мм) для розміщення в них індивідуальних карток дітей з малюнками, які закріплені за ними.

Для стенду Ви можете замовити окремо пластикові картки (картки у вартість стенду не входять), які відповідають розмірам кишеньок на стенді.  

 Стенд виготовляється з пластику з додатковим захисним покриттям зображення.

 Прикріпити куточок до стіни не складно. На стенді по кутах ми робимо отвори для кріплення шурупами, які обрамлені металевим обідком. Ваше завдання просвердлити стіну і повісити стенд. Також виріб можна прикріпити до стіни двостороннім скотчем. Вид кріплення потрібно підбирати в залежності від матеріалу поверхні до якої потрібно прикріпити декорації.

 Компанія Світ стендів доставляє продукцію по всій території України, а так само в будь-яку точку світу поштою.

 Ознайомитися з повним асортиментом можна на сайті компанії: http://mir-stendov.com

Характеристики

Код товару
19-4242
Країна виробництва
Украина
Колір
зеленый
Информационный карман
да
Материал карманов
ПВХ
Тип карманов
прозрачные
Материал (1)
Пластик
Количество карманов (1)
6 шт.
Виробник
Собственное производство (1)
Країна виробництва
Украина (1)